Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 
V plné sestavě

Noc s hvězdami potřiadvacáté

Již 23. ročník benefičního koncertu »Noc s hvězdami«, tentokrát opět na zámku Zahrádky u České Lípy, rozezněl popovou hudbou celé okolí. Výtěžek letos dosáhl na částku 20 000 korun a je věnován na obnovu této vyhořelé památky. U oceňovaného projektu nechyběly jako mediální partner ani letos Haló noviny.

Jak prozradil pořadatel a zpěvák koncertu Martin France, letos se koncert konal premiérově na přilehlé zámecké zahradě a akce se konala nejenom na podporu této ohněm poničené historické památky, ale především po dlouhém a devastujícím koronavirovém období na podporu české kultury, českého cestovního ruchu, a především potkávání se spoluobčanů nejenom Českolipska mezi sebou.

»Bylo fajn vidět zase lidi pospolu, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,« řekl zpěvák. »Jen doufám, že příští rok jich už zase dorazí o něco více…«

Marcela Březinová na pódiu dračicí navždy

Na Zahrádkách letos vystoupila například ostřílená rockerka Marcela Březinová; malá postavou, ale velká hlasem muzikálová zpěvačka Magda Malá, zpěvák a skladatel Jarek Šimek se svým hitem Svatební, zpěvák a zároveň člen lídr hudební skupiny Angels a syn legendárního zpěváka Karla Černocha Marek Černoch, dál Jarmila Zedníková, která před několika lety prošla soutěží SuperStar, čerstvě vystudovaná mladá zpěvačka a zároveň žákyně Marcely Březinové na Mezinárodní hudební konzervatoři v Praze Claudie Kosová a již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii »Jsem krásná?« Martin France, jehož agentura ve spolupráci s obcí Zahrádky benefici uspořádala. Akci moderovali Michaela Doležalová a Vlasta Vébr, kteří po závěrečném songu všech účinkujících s Marcelou Březinovou pozvali diváky na již 24. ročník tohoto letního koncertu na první srpnovou sobotu, 6. 8. 2022. To navíc nebude olympiáda s našimi medailovými oštěpařskými nadějemi a ambicemi, tak bude o další konkurenci míň a o důvod dorazit víc!

Pokud byste ale na rekonstrukci Zahrádek rádi přispěli i během roku, obraťte se na nás a my vás propojíme s Franceho agenturou Martin Production.

Roman JANOUCH

FOTO – Martin Production


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 1, celkem 3 hlasy.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama