Info pro čtenáře

Vážení čtenáři. Přecházíme na nový web, který je na adrese https://www.ihano.cz.

Tato adresa bude stále funkční, ale už ne aktuální. Bude fungovat jen jako archiv.

Přejděte na https://www.ihano.cz.

Reklama
--> 
V podzemním wellness hotelu Viktorka

Miss a Mistr Charme 2021: soustředění u Tomáše Magnuska!

Letošní soustředění finalistů soutěže krásy těla, ale především duše Miss a Mistr Charme 2021 bylo zasazeno do kouzelného prostředí Ratibořic, konkrétně do hotelu Viktorka režiséra, scenáristy a herce Tomáše Magnuska.

»V tomto půvabném prostředí člověka uchvátí neskutečně krásná energie a při návštěvě hereckého muzea vás provází neustále kultura, umění, originalita, ale také vzpomínky,« prozradila nám organizátorka soutěže Jana Nováková. »Pan režisér Magnusek podtrhl tuto báječnou atmosféru neustálým a dokonalým humorem, akčností, úsměvem, přívětivým a milým pohledem a také profesionálním přístupem. Natáčení s ním je obrovským zážitkem a výsledek našeho společného konání uvidí všichni v již čtrnáctém ročníku netradiční soutěže Miss a Mistr Charme,« připojila Nováková, někdejší Miss Mirabelle z Francie.

Finále Miss a Mistr Charme se uskuteční 18. září v Cabaretu Des Péchés v Brně. V jeho rámci se návštěvníci na dálku »projdou« Magnuskovým hereckým hotelem a uvidí, jak se finalisté v jeho útrobách i pod širým nebem činili. Společně s nimi natáčel a fotil také herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který finále znovu moderuje. »Fotilo se i v útulném wellness v podzemí Viktorky a všichni pěli ódy také na pohádkové okolí hotelu. Návštěva Babiččina údolí, Viktorčina splavu, legendárního mlýnu a dalších zákoutí nezapomenutelné knihy Boženy Němcové byla samozřejmostí,« popsala Nováková a s úsměvem na rtech dodala: »Ráda bych vyzvedla i talent šikovného syna pana Magnuska. Myslím, že o něm také ještě mnohé uslyšíme, holt jablko nepadá daleko od stromu…«

Zleva Miroslav Šimůnek, Jana Nováková a Tomáš Magnusek

Tradice s číslem jedenáct

V rámci čtrnáctého ročníku brněnské soutěže, v níž jde především o krásu duše a o dobrou zábavu, bude znovu – již pojedenácté – vyhlášena i Miss Haló novin. Z finalistek klání Miss a Mistr Charme ji vyberou čtenáři webu iHalo.cz. Hlasování bude spuštěno do týdne.

Vítězce tentokrát nepředá korunku a šerpu generální ředitel akciové společnosti Futura a šéfredaktor Haló novin Petr Kojzar, který se z důvodu zaneprázdněnosti v daném termínu omluvil, ale plně jej zastoupí redakční kolega Roman Janouch, jenž před časem stál u zrodu této »missí« tradice. V porotě vedle něj a předsedy Tomáše Magnuska usednou mj. zpěvačka Daniela Magálová, Josef Bouda alias Karel Gott Revival, zpěvák Petr Bende, herečka Zora Jandová či zpívající moderátor Richard Sacher. »Akce bude plná zajímavých osobností, které letos zařadíme i mezi soutěžící. Více ale neprozradím,« uzavřela s poukazem na netradiční formát soutěže a její letošní inovaci Jana Nováková. Více na www.charmemodels.cz.

(mac)

FOTO – fotovbrne.cz (2) a sedivy.fotograf


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 2.2, celkem 46 hlasů.

(mac)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama