Reklama

Ach, ty prázdniny…

Ach, ty prázdniny, které letos společně s dovolenými rodičů skončily a měly pro mnohé trochu netradiční charakter. COVID-19 úřadoval i o prázdninách. Mnozí se nedostali k tradičním letoviskům do zahraničí a museli improvizovat, aby alespoň částečně vytvořili pro své děti a také pro sebe pocit, že jim o prázdninách nic nechybí. Nakonec zjistili, že také v ČR je mnoho krásných a zajímavých míst, kam by se rádi znovu v budoucnu podívali.

Ale dnešní zářijová realita je již úplně jiná. Dětem a studentům nastaly úplně jiné starosti a rodiče a učitelé se snaží plnit různá nařízení, která mají zabránit šíření této nebezpečné pandemie. Je to pro všechny práce navíc, bez které se však, pokud se situace nezlepší, neobejdeme. Přesto je třeba popřát učitelům studentům, žákům a také rodičům a ostatním pedagogickým pracovníkům úspěšný, šťastný a spokojený nový školní rok 2021-2022.

A co my ostatní?

Za několik málo dní skončí poslancům PS PČR volební období a občané ČR mohou hodnotit, co pro ně poslanci udělali a jak se změnil jejich život z pohledu nově schválených zákonů. Mnozí voliči již nyní mají jasnou představu o tom, komu asi dají svůj hlas v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny.

Realita života nastupujících podzimních měsíců je trochu jiná než ta, na kterou jsme byli po léta zvyklí. Někde stále musí dodržovat nařízená opatření, která jsou však nutností a ve své podstatě jakousi ochranou nás všech. Proto se také nelze divit, že začínají převládat obavy z nastupující »čtvrté« vlny pandemie. Nikdo netuší, jaká opatření a omezení nás všechny v případě jejího rozšíření mohou čekat. Proto je jen a jen na nás, jak si užijeme relativně klidnější podzimní období, a k tomu bych vám, vážení občané, chtěl popřát hodně zdaru a hlavně zdraví.

Josef ZAHRADNÍČEK, vedoucí kandidát KSČM do Poslanecké sněmovny v Kraji Vysočina


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.5, celkem 15 hlasů.

Josef ZAHRADNÍČEK

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama